Polecamy Psi Patrol i świnka Peppa zapraszają dzieci do wspólnej zabawy

Psi Patrol i świnka Peppa zapraszają dzieci do wspólnej zabawy

12 miesięcy temu Pod patronatem

Książki od Media Service Zawada to propozycja dla dzieci z ulubionymi bohaterami, m.in. Psim Patrolem i świnką Peppą. Przypadną one do gustu każdemu fanowi i każdej fance dzielnych piesków, Peppy, jej rodzinki i przyjaciół!

Psi Patrol. 505 Naklejek to zadania, łamigłówki oraz kilka arkuszy naklejek zebrane w wyjątkową książkę w miękkiej oprawie. Naklejki dziecko może wykorzystać do wykonania zadań oraz zabawy wedle własnego pomysłu.

Książka Peppa Pig. Superkolory z wygodnym uchwytem oraz flamastrami zapewni mnóstwo zabawy, a zarazem świetny trening kreatywności i precyzyjności. W środku maluch znajdzie kolorowanki, wystarczy pokolorować rysunki, a nabiorą one barw.

Ale Zdrapka! to publikacja, która wspomoże zdolności manualne u dzieci. Wystarczy rysikiem zdrapać farbę, a pojawią się błyszczce obrazki lub pełne kolorów ilustracje.

W książkach z serii Na start dziecko znajdzie atrakcyjne zadania zaproponowane w formie zabawy. Sprawią one, że nauka będzie jeszcze ciekawsza. Książki wprowadzają dziecko do świata liczb, liter, kształtów oraz kolorów.

W portfolio Media Service Zawada znajdują się także książki z innymi ulubieńcami maluchów: Cry Babies, Dino Ranch, L.O.L. Surprise!, Barbie, Little Tikes, strażakiem Samem, jednorożcami, księżniczkami, zwierzętami oraz pojazdami. Publikacje mają różny format i dodatki.

Wydawnictwo Media Service Zawada

Pod patronatem