Polecamy Pomożemy ci, wiewiórko

Pomożemy ci, wiewiórko

5 miesięcy temu Pod patronatem

Nowość w Amberku – piękna, bajecznie kolorowa książka autorki bestsellera w 30 krajach Odwagi, zajączku. Funia to bardzo dzielna i samodzielna mała wiewiórka. Nadszedł czas, kiedy wiewiórki zbierają i przynoszą do domu zgromadzone i ukryte jesienią zapasy jedzenia na zimę. I Funia chce to zrobić SAMA! Czy na pewno nie potrzebuje pomocy przyjaciół? I czy wśród zabawnych przygód przekona się, że nieraz trzeba większej odwagi, by przyjąć pomoc, niż samemu podejmować się zbyt trudnych zadań? Uczy prawdziwej samodzielności i pomaga przezwyciężyć obawy przed przyjęciem pomocy.

Wydawnictwo Amber

Kup książkę