Polecamy Pełna ciepła, wzruszająca i zabawna książka o poszukiwaniu przyjaźni i przezwyciężaniu lęku przed nieznanym

rok temu Pod patronatem

Nietopuś bardzo pragnie mieć przyjaciół, ale wszyscy się go boją!

Czy Nietopuś zdoła zachęcić inne zwierzęta, by go poznały i przekonały się, że wcale nie muszą się go bać?

Wzruszający i podnoszący na duchu mądrym przesłaniem debiut olśniewa nastrojowymi ilustracjami w ciepłych barwach jesieni i zapachami smakowitych ciasteczek.

• Rozczulająca, ale i zabawna książka o poszukiwaniu przyjaźni.
• Zachęta do przełamywania lęków i uprzedzeń zrodzonych w wyobraźni i utrwalanych w grupie.

Wydawnictwo Amber

Kup książkę