Polecamy Panna Śpieszka czeka na pana Leniwca

Panna Śpieszka czeka na pana Leniwca

11 miesięcy temu Pod patronatem

W Amberku nowość – drugi tom nowej serii twórczyni cyklu Za dużo marchewek!

Panna Śpieszka i pan Leniwiec – choć bardzo się różnią – zostali przyjaciółmi. Dzięki panu Leniwcowi Śpieszka zaczęła inaczej patrzeć i słuchać, by więcej widzieć, słyszeć i czuć. Czy tym razem pan Leniwiec wśród prześmiesznych przygód nauczy ją cierpliwości i pokaże, co zrobić, by irytację i zniecierpliwienie czekaniem zamienić w przyjemność?

Radosna, zabawna, cudownie ilustrowana książka – tak jak wszystkie światowe bestsellery Katy Hudson – niesie to samo przesłanie o przyjaźni pełnej wzajemnej życzliwości i akceptacji, która pomaga przezwyciężać trudności i ułatwia bycie wśród innych.

Kup książkę

Wydawnictwo Amber