Polecamy Opowiadania dla dzieci z ulubionymi bohaterami

Opowiadania dla dzieci z ulubionymi bohaterami

Pod patronatem

Wyjątkowe historie z pięknymi kolorowymi ilustracjami czekają na małych czytelników w książkach od Media Service Zawada. Każda strona to kolejna część przygód ulubionych bohaterów, do których zachęcają Peppa Pig i Psi Patrol.

W opowiadaniu Psi Patrol. Pieski pomagają Alowi czytelnicy poznają nową, wspaniałą historię. W Zatoce Przygód konieczna jest naprawa sieci wodociągowej. Al wiezie już nowe rury, ale przez wielką dziurę w autostradzie traci swój ładunek. Psi Patrol musi zatrzymać rozpędzone rury i dowieźć je na miejsce naprawy sieci.

Seria Peppa Pig. Książeczki z Półeczki to także doskonały pomysł na wspólne spędzenie czasu z dziećmi. Formuła serii została opracowana w taki sposób, żeby wspomagać proces edukacji malucha oraz rozwijać jego zdolności poznawcze. Każdy miłośnik świnki Peppy pokocha jej nowe przygody opatrzone kolorowymi ilustracjami. W nowej książce pani gazela prowadzi w przedszkolu zajęcia muzyczne. Peppa i jej przyjaciele słuchają melodii i dzięki wyobraźni zaczynają widzieć prawdziwe muzyczne obrazy.

Wystarczy sprawdzić, jakie przygody przytrafiły się ulubionym bohaterom!

Wydawnictwo Media Service Zawada

Pod patronatem