Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 433.21 kb
Stron: 2
Id: 1345

O wyższości jabłka i gry w piłkę nad życiem kanapowca

Katarzyna Dmitruk-Sierocińska   Magazyn specjalny 2011

Dzieci coraz częściej są w domu rodzinnym przechowywane, a nie wychowywane. A szkoda, wszak czym skorupka za młodu nasiąknie... Już najmłodsze dzieci delektują się do późnych godzin przesyconą agresją telewizyjną paplaniną o niezrozumiałej treści. Z uwielbieniem przesiadują w McDonaldzie. Pry... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

rodzinazdrowie

Więcej z działu

Zdrowie i sprawność fizyczna

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Dzieci coraz częściej są w domu rodzinnym przechowywane, a nie wychowywane. A szkoda, wszak czym skorupka za młodu nasiąknie... Już najmłodsze dzieci delektują się do późnych godzin przesyconą agresją telewizyjną paplaniną o niezrozumiałej treści. Z uwielbieniem przesiadują w McDonaldzie. Prym wiodą coraz to nowocześniejsze zabawki, nawiązujące do telewizyjnych kreskówek, a nie zabawa na dworze. Wielu psychologów tłumaczy taki model ekonomiką czasu, wygodą, brakiem wiedzy opiekunów. A przecież dziecko potrzebuje matrycy postępowania, jasnych granic, stałego harmonogramu dnia, rozumnej swobody. Wtedy jest zdrowe, czuje się kochane i bezpieczne.

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz