Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Nauka i zabawa z bohaterskimi pieskami

Nauka i zabawa z bohaterskimi pieskami

9 miesięcy temu Pod patronatem

Uczę się, Poznaję, Potrafię to edukacyjna seria produktów z uwielbianymi przez dzieci bohaterami. W kolorowym, kartonowym pudełku z wygodną rączką opiekun znajdzie książkę oraz elementy edukacyjne wspierające rozwój dziecka w najważniejszych obszarach. 

Publikacje zostały zaprojektowane z myślą o rozbudzaniu ciekawości malucha oraz poszerzaniu jego umiejętności i wiedzy. To wyjątkowa propozycja wartościowego spędzania czasu z dzieckiem i nauki przez zabawę. Edukacyjne zestawy z Psim Patrolem w poręcznym, atrakcyjnym pudełku:

  • Alfabet pełen przygód (atrakcyjna książka + 64 elementy edukacyjne do nauki alfabetu)

Dzięki zaproponowanym zadaniom dziecko doskonali percepcję wzrokową, poznaje oraz utrwala obrazy i nazwy wielkich liter alfabetu.

  • Liczby i kolory w akcji (atrakcyjna książka + 48 elementów z liczbami i kolorami)

Dzięki zaproponowanym zadaniom dziecko zdobywa i utrwala takie umiejętności jak: przeliczanie elementów, rozpoznawanie i nazywanie kolorów i cyfr, a także zapisywanie liczb cyframi.

  • Pierwsze słowa w akcji! (atrakcyjna książka + 45 elementów edukacyjnych do układania wyrazów)

Propozycja wspierająca rozwój mowy dziecka. Obrazki z sylabami wspomagają ćwiczenie słuchu fonemowego, a zapis sylab pozwala maluchowi na oswojenie się z kształtami liter.

  • Liczby na cztery łapy (atrakcyjna książka + 20 elementów do liczenia i uzupełniania)

Zaproponowane aktywności mają na celu przygotowanie malucha do nauki w szkole.

  • Co pasuje? Misja: ćwiczenie pamięci (atrakcyjna książka + 20 elementów do ćwiczenia pamięci)

Zaproponowane zadania uczą dziecko logicznego myślenia i ćwiczą percepcję wzrokową. Odnajdywanie pasujących par ilustracji doskonali wymowę i wzbogaca słownictwo.

Wydawnictwo Media Service Zawada

Pod patronatem 


 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!