Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Na stole wielkanocnym zajączki cukrowe, pachnące mazurki, pisanki kolorowe... [PNP – dzieci młodsze]

Zespół redakcyjny PNP   Luty 2016

Cele ogólne: poznawanie tradycji świątecznych charakterystycznych dla Wielkanocy; nabywanie umiejętności wypowiadania się na forum oraz nauka słuchania wypowiedzi innych; bogacenie słownika dzieci oraz doskonalenie sprawności językowej; rozwijanie umiejętności liczenia w  zakresie do trzech i więc... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 8
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Więcej z tego numeru

Luty 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na marzec.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

 

 

Cele ogólne: poznawanie tradycji świątecznych charakterystycznych dla Wielkanocy; nabywanie umiejętności wypowiadania się na forum oraz nauka słuchania wypowiedzi innych; bogacenie słownika dzieci oraz doskonalenie sprawności językowej; rozwijanie umiejętności liczenia w  zakresie do trzech i więcej; stwarzanie okazji do ćwiczeń w  zakresie porównywania liczby elementów oraz szacowania, gdzie jest więcej, a gdzie mniej; zachęcanie do udziału w prostych grach edukacyjnych; wdrażanie dzieci do przestrzegania reguł obowiązujących w grach; stwarzanie przedszkolakom okazji do swobodnej ekspresji ruchowej przy utworach muzycznych.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!