Polecamy Moje jednorożce. Ale zdrapka | Psi patrol. Numerkowe kolorowanki

Moje jednorożce. Ale zdrapka | Psi patrol. Numerkowe kolorowanki

rok temu Pod patronatem

Książka Moje jednorożce. Ale zdrapka to kolorowanki, labirynty, strony do zdrapywania i rysik. Można w niej zdrapywać farbę rysikiem i odkrywać błyszczące strony lub pełne kolorów ilustracje. To gwarancja świetnej zabawy i przygody dla każdego fana słodkich jednorożców!

Książka Psi patrol. Numerkowe kolorowanki to superzabawa, a zarazem świetny trening kreatywności! Wystarczy tylko sprawdzić, jakiemu kolorowi odpowiada dany numer, i chwycić za flamaster, aby powstały aż 24 niesamowite obrazki! Nazwy kolorów są w dwóch językach: polskim i angielskim. Nauka angielskiego może być jeszcze przyjemniejsza!

Wydawnictwo Media Service Zawada

Pod patronatem