Polecamy Miś Tuliś poznaje przyrodę

Miś Tuliś poznaje przyrodę

2 tygodnie temu Pod patronatem

W AMBERKU po długiej przerwie najnowszy, dziesiąty tom kultowej serii! Miś Tuliś jest bardzo przejęty, bo w przedszkolu szykuje się pierwszy spacer przyrodoznawczy. Przezabawne przygody zaczynają się, gdy Pani Łosia rozdaje kartki z listą roślin i stworzeń do znalezienia i zaznaczenia. Miś Tuliś i przyjaciele szukają kwiatów, jagód, owadów, kijanek, ślimaków..., gdy nagle zaskakuje ich ulewa! Czy poznają nowe sposoby odkrywania przyrody i pomagania sobie nawzajem? Dodatkowymi walorami edukacyjnym książki są rady Misia Tulisia, jak szukać owadów oraz lista owadów i roślin do znalezienia, którą można skopiować, a następnie zabrać ze sobą na spacer.

Kup publikację

Wydawnictwo AMBER