Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Miś Tuliś poznaje przyrodę

Miś Tuliś poznaje przyrodę

miesiąc temu Pod patronatem

W AMBERKU po długiej przerwie najnowszy, dziesiąty tom kultowej serii! Miś Tuliś jest bardzo przejęty, bo w przedszkolu szykuje się pierwszy spacer przyrodoznawczy. Przezabawne przygody zaczynają się, gdy Pani Łosia rozdaje kartki z listą roślin i stworzeń do znalezienia i zaznaczenia. Miś Tuliś i przyjaciele szukają kwiatów, jagód, owadów, kijanek, ślimaków..., gdy nagle zaskakuje ich ulewa! Czy poznają nowe sposoby odkrywania przyrody i pomagania sobie nawzajem? Dodatkowymi walorami edukacyjnym książki są rady Misia Tulisia, jak szukać owadów oraz lista owadów i roślin do znalezienia, którą można skopiować, a następnie zabrać ze sobą na spacer.

 

Kup publikację

Wydawnictwo AMBER

Pod patronatem 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka