Polecamy [LIVE] WAKACYJNA WYPRZEDAŻ, czyli przygotuj się na dyżur wakacyjny i nowy rok (przed)szkolny!

11 miesięcy temu Facebook

WIELKIE ROZDANIE i ABSOLUTNA WYPRZEDAŻ razem wzięte!
Pamiętacie wiosenno-zimowe sprzątanie bliżejprzedszkolnego magazynu?
Powtórka „Absolutnej wyprzedaży” i „Wielkiego rozdania”!

6 czerwca rozpoczniemy doroczny/coroczny czas wakacyjnej bliżejprzedszkolnej wyprzedaży! Mało tego – live ten (i kilka dni po nim) będzie doskonałą okazją do uzupełnienia swoich zasobów na przyszły rok (przed)szkolny z meeeeega atrakcyjnymi bonusami i darmowymi (za 1 grosz, za 1 zł) dodatkami!
Płyty, książki, publikacje z pomocami dydaktycznymi. Na wiosnę, na lato, na jesień i na zimę, na każde zajęcia w przedszkolu!

I jeszcze mamy dla Was extra NIESPODZIANKĘ – DODATEK SPECJALNY – miniwarsztat z bliżejprzedszkolnymi zabawami na dyżur wakacyjny i nie tylko! Będzie możliwość zamówienia/wygenerowania zaświadczenia!

Tylko dla Uczestników NA ŻYWO!

• extra publikacje do każdego zamówienia (za 1 grosz i za 1 zł)
  • końcówki nakładu – przecenione nawet o 70%!
  • extrasy, bonusy i prezenty do zamówień!
  • bony podarunkowe na zakupy w bliżejprzedszkolnym sklepie
  • I oczywiście to, co zostało przez Was świetnie przyjęte: MYSTERY BOX-y z mega-niespodziankami!
  • BEZPŁATNA wysyłka (przy minimalnym zamówieniu o wartości 79 zł)
  • Oczywiście będą konkursy!
  • Oczywiście będą nagrody!

Cały program poprowadzi Robert HALIK
Serdecznie zapraszamy!

KIEDY?
6 czerwca 2023, godz. 19.00 - 20.15

GDZIE?
Oglądaj na naszej stronie na Facebooku, na kanale YouTube lub na Instagramie.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, by nie zapomnieć o spotkaniu