Polecamy LIVE: Urszula WITEK – Awans zawodowy 2024/2025 – nowe i stare zasady

LIVE: Urszula WITEK – Awans zawodowy 2024/2025 – nowe i stare zasady

3 tygodnie temu LIVE

Zapraszamy 5 września 2024 r. (czwartek) o godz. 20:00 na bezpłatny webinar z Urszulą Witek: Awans zawodowy 2024/2025 – nowe i stare zasady.

Jak każdego roku – u progu nowego roku (przed)szkolnego – zapraszamy na aktualną, konkretną i... prostą „awansową” dawkę wiedzy przydatnej każdej nauczycielce i każdemu nauczycielowi przedszkola.

• Przygotowanie nauczyciela do zawodu, czyli mianowanie według „nowych” zasad.
  • Awans zawodowy nauczyciela kontraktowego na mianowanego, czyli mianowanie według „starych” zasad.
  • Dyplomowanie według „starego” systemu.
  • Dyplomowanie według nowych „zasad”, czyli czynne przepracowanie 3,9 lub 4,9 lub 5,9.
  • EXTRA BONUS: Innowacja WITAMINKI – prozdrowotne wartości dla dzieci i rozwój nauczyciela w awansie zawodowym.

KIEDY?
5 września 2024 (czwartek), godz. 20:00-21:00

GDZIE?
Oglądaj na naszej stronie na Facebooku, na kanale YouTube lub na Instagramie

Wydarzenie BEZPŁATNE, nie ma potrzeby rejestracji.

Dla chętnych będzie możliwość zakupienia zaświadczenia o udziale w spotkaniu (w wersji elektronicznej – PDF). Link do zaświadczenia zostanie podany podczas transmisji.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, by nie zapomnieć o spotkaniu

***
Urszula WITEK – dyrektor, nauczyciel wychowania przedszkolnego, ekspert w komisjach dla nauczycieli ubiegających się o stopień awansu zawodowego. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego Wydziału Pedagogiki i Psychologii w zakresie Edukacji Wczesnoszkolnej i Wychowania Przedszkolnego. Ukończyła kursy kwalifikacyjne z zarządzania oświatą, do sprawowania nadzoru pedagogicznego, sztuki z elementami Arteterapii.
Od 24 lat pracuje jako nauczyciel wychowania przedszkolnego, a od 14 lat jako dyrektor przedszkola. Prowadzi bezinteresowną pomoc dla nauczycieli w awansie zawodowym na Facebook wraz z Anetą Konefał (Misiową Mamą).
Doskonali swoją wiedzę poprzez różne szkolenia, warsztaty, konferencje oraz poprzez udział w projektach unijnych realizowanych z ramienia Ośrodka Rozwoju Edukacji.
Relaksuje się przy gotowaniu, piecze wiejski chleb. Lubi podróże i góry.