Polecamy [LIVE - SZKOLENIE] – O pojęciach matematycznych, które każdy nauczyciel przedszkola znać powinien – PANI ZUZIA

wczoraj, 14:40 LIVE

Zapraszamy 24 października 2024 r. (czwartek) o godz. 20:00 na LIVE – SZKOLENIE ONLINE: Szybki kurs matematyki. O pojęciach matematycznych, które każdy nauczyciel przedszkola znać powinien (dr Zuzanna Jastrzębska-Krajewska – PANI ZUZIA).

DARMOWE SZKOLENIE – POMAGAMY PRZEDSZKOLOM POSZKODOWANYM w POWODZI!

Dzięki uprzejmości dr Zuzanny JASTRZĘBSKIEJ-KRAJEWSKIEJ, czyli PANI ZUZI, zapraszamy na darmowy stream szkolenia, które nagrała dla bliżejprzedszkolnej Akademii Edukacji „O pojęciach matematycznych, które każdy nauczyciel przedszkola znać powinien”.

Celem organizowanego wydarzenia jest zachęcenie do wsparcia zbiórek charytatywnych przedszkoli poszkodowanych we wrześniowej powodzi na Dolnym Śląsku. W „zamian” za to, że szkolenie jest darmowe, prosimy o dowolną wpłatę na wybraną zbiórkę (biorąc udział w LIVE'ie nie musisz potwierdzać dokonanej wpłaty).

Wszystkie osoby zaangażowane w wydarzenie robią to pro bono: Autorka zrzekła się swojego honorarium, Realizator nagrania swojego wynagrodzenia, a Bliżej Przedszkola swoich potencjalnych zysków (szkolenie generalnie jest w płatnej ofercie Akademii Edukacji).

Podczas szkolenia dowiesz się jak poprawne używać podstawowych pojęć matematycznych z wykorzystaniem metodyki Dziecięcej Matematyki®.
Autorka opowie/przypomni jak „tłumaczyć” Przedszkolakom, m.in.:

• dziesiątkowy system pozycyjny;
  • różnicę między cyfrą i liczbą;
  • różnicę między ilością a liczbą;
  • ustalanie wyników działań, czyli rachowanie, i związane z tym poprawne nazwy i definicje;
  • jednostki wagi, miary i objętości;
  • geometrię płaską i przestrzenną.

Pani Zuzia omówi także definicje podstawowych figur geometrycznych i ich cechy charakterystyczne, a także omówi definicje podstawowych brył, z którymi mają styczność dzieci w wieku przedszkolnym.

KIEDY?
24 października 2024 (czwartek), godz. 20:00-21:00

GDZIE?
Oglądaj na naszej stronie na Facebooku, na kanale YouTube lub na Instagramie

Wydarzenie BEZPŁATNE, nie ma potrzeby rejestracji.

Dla chętnych będzie możliwość pobrania BEZPŁATNEGO zaświadczenia o udziale w spotkaniu w wersji elektronicznej. Link do zaświadczenia zostanie podany podczas transmisji.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, by nie zapomnieć o spotkaniu

***
Szczególnie zachęcamy do wsparcia: TU BĘDZIEMY WPISYWAĆ LINKI DO ZBIÓREK ZGŁOSZONYCH PRZEZ WAS PRZEDSZKOLI

Przedszkole w Stroniu Śląskim