Polecamy LIVE: Pani Monia – Współpraca z rodzicami w przedszkolu, czyli jak efektywnie budować relacje?

7 miesięcy temu LIVE

Zapraszamy na LIVE z Panią Monią – Współpraca z rodzicami w przedszkolu, czyli jak efektywnie budować relacje?

Współpraca z rodzicami jest jednym z głównych wyzwań, z którymi mierzą się nauczyciele. Roszczeniowa postawa, unikanie konfrontacji, brak zaangażowania, przekraczanie granic i podważanie kompetencji – to problemy, które w swoich wypowiedziach przywołują nauczyciele. Dlaczego jak bumerang wracają i burzą komfort pracy? Co zrobić, by nie konsumowały naszej uważności i energii, którą chcemy zachować dla dzieci? Jak budować relację z rodzicami, by była rzeczywiście współpracą? O tym wszystkim opowie podczas wystąpienia nasz Gość – Monika SOBKOWIAK, czyli Pani MONIA!
Serdecznie zapraszamy!

KIEDY?
28 września 2023, godz. 19.00 - 20.15

GDZIE?
Oglądaj na naszej stronie na Facebooku, na kanale YouTube lub na Instagramie

Wydarzenie bezpłatne, nie ma potrzeby rejestracji.

Dla chętnych będzie możliwość zakupienia zaświadczenia o udziale w spotkaniu w wersji elektronicznej. Link do zaświadczenia zostanie podany podczas transmisji.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, by nie zapomnieć o spotkaniu