Polecamy LIVE: Każdy dzień z pomysłem na efektywne zajęcia dla przedszkolaków – bliżejprzedszkolne inspiracje na nowy rok (przed)szkolny!

4 dni temu Live

Zapraszamy na spotkanie na żywo: Każdy dzień z pomysłem na efektywne zajęcia dla przedszkolaków – bliżejprzedszkolne inspiracje na nowy rok (przed)szkolny!

• GIGANIESPODZIANKI – tylko dla Uczestników NA ŻYWO!
  • BONY PODARUNKOWE i RABATOWE!
  • MYSTERY BOX-y z mega-niespodziankami!
  • MEGAporcja pomysłów i podpowiedzi na codzienne zajęcia z Twoimi przedszkolakami!
  • (Najprawdopodobniej) OSTATNIA szansa na bliżejprzedszkolne TERMOSY i KALENDARZE w extrazestawach!
  • Oczywiście będą konkursy!
  • Wasz ulubiony Bliżejprzedszkolny QUIZ!
  • Oczywiście będą nagrody!
  • I będzie GOŚĆ SPECJALNY – NIESPODZIANKA!

Cały program poprowadzi Robert HALIK.

KIEDY?
27 sierpnia 2024 (wtorek), godz. 19.00 - 20.00

GDZIE?
Oglądaj na naszej stronie na Facebooku, na kanale YouTube lub na Instagramie

Wydarzenie BEZPŁATNE, nie ma potrzeby rejestracji.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, by nie zapomnieć o spotkaniu