Polecamy [LIVE] Dziecinnie proste przepisy. Jak skutecznie zachęcić dzieci do jedzenia warzyw?

wczoraj, 14:58 LIVE

Zapraszamy 29 października 2024 r. (wtorek) o godz. 19:00 na wyjątkową transmisję na żywo: Dziecinnie proste przepisy. Jak skutecznie zachęcić dzieci do jedzenia warzyw?

Spotykamy się z okazji premiery książki kucharskiej dla dzieci „Dziecinnie proste przepisy” (zobacz) autorstwa Charliego Daigneault – znanego szefa kuchni, finalisty programu MasterChef – która ukazuje się nakładem bliżejprzedszkolnego wydawnictwa!

Goście specjalni:

• Anna Patrzałek – dietetyczka; podzieli się wskazówkami dla rodziców, w jaki sposób zachęcić dzieci do jedzenia warzyw. Poznamy też tajemnice neofobii żywieniowej.
  • Dorota Kluska – nauczycielka i dyrektorka przedszkola, współautorka materiałów edukacyjnych do projektu Witaminki; opowie o tym, jak projekt Witaminki (który był inspiracją do powstania książki) wpływa na kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych oraz jakie korzyści przynosi dla dzieci, rodziców i nauczycieli!

W programie również:

• Specjalny film z udziałem Charliego Daigneault – autora książki, który razem z dziećmi przygotował dla Was kilka przepisów ze swojej nowej książki „Dziecinnie proste przepisy”.
  • Nasz mały szef kuchni Dawid wraz z przedszkolnymi pomocnikami pokaże, jak zrobić zdrową, pyszną i prostą przekąskę z książki „Dziecinnie proste przepisy”.

Dodatkowo:

• Robert Halik otworzy sklepik Bliżej Przedszkola z mega rabatem z okazji premiery książki „Dziecinnie proste przepisy”!
  • Konkursy z nagrodami oraz warzywno-edukacyjne niespodzianki tylko dla uczestników na żywo!

Cały program poprowadzi Sandra Hotloś (Bliżej Przedszkola).

Nie możecie tego przegapić! Dołączcie do nas i odkryjcie, jak wspólnie z dziećmi gotować zdrowo, smacznie i prosto!
Widzimy się na live!

KIEDY?
29 października 2024 (wtorek), godz. 19:00

GDZIE?
Oglądaj na naszej stronie na Facebooku, na kanale YouTube lub na Instagramie

Wydarzenie BEZPŁATNE, nie ma potrzeby rejestracji.

Dla chętnych będzie możliwość zakupienia zaświadczenia o udziale w spotkaniu (w wersji elektronicznej – PDF). Link do zaświadczenia zostanie podany podczas transmisji.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, by nie zapomnieć o spotkaniu