Polecamy [LIVE] Awans zawodowy – „stara i nowa ścieżka”. Obowiązki nauczyciela, dyrektora, opiekuna stażu i mentora

8 miesięcy temu Facebook

24 sierpnia 2023 r. o godz. 19:00 zapraszamy na bezpłatny LIVE z Urszulą Witek: Awans zawodowy – „stara i nowa ścieżka”. Obowiązki nauczyciela, dyrektora, opiekuna stażu i mentora.

Spotkanie poprowadzi Urszula WITEK – ekspert w komisjach dla nauczycieli ubiegających się o stopień awansu zawodowego.

Podczas live'a nasz Gość przypomni najważniejsze aspekty ścieżek awansu zawodowego nauczycieli, którzy:

• rozpoczną staż na stopień nauczyciela mianowanego wg „starej” ścieżki,
  • są w trakcie mianowania „po staremu”,
  • są w trakcie dyplomowania „po staremu”,
  • rozpoczną przygotowanie do zawodu nauczyciela,
  • są w trakcie przygotowania do zawodu nauczyciela,
  • ukończyli przygotowanie do zawodu wg przepisów przejściowych i są przed egzaminem na mianowanie po nowemu,
  • rozpoczęli „dyplomowanie po nowemu” w wymaganym przepracowaniu czasu/lat pracy.

Podczas spotkania Pani Urszula Witek odpowie także na kilka pytań, m.in. komu przysługuje dodatek na „Start 1000 zł”?

KIEDY?
24 sierpnia 2023 (czwartek), godz. 19.00 - 20.15

GDZIE?
Facebook, YouTube, Instagram

Wydarzenie bezpłatne, nie ma potrzeby rejestracji.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby nie zapomnieć o spotkaniu

Dla chętnych będzie możliwość zakupienia zaświadczenia o udziale w spotkaniu w wersji elektronicznej. Link do zaświadczenia zostanie podany podczas transmisji.