Polecamy LIVE: Awans zawodowy. Przygotowanie do zawodu nauczyciela, czyli mianowanie wg nowych zasad (Urszula Witek)

6 miesięcy temu LIVE

Zapraszamy 26 października 2023 r. (czwartek) o godz. 20:15 na live z Urszulą Witek: Awans zawodowy. Przygotowanie do zawodu nauczyciela, czyli mianowanie wg nowych zasad.

Kolejne „awansowe” spotkanie z naszym-Waszym bliżejprzedszkolnym ekspertem, z którą każda awansowa ścieżka jest prosta, łatwa i przyjemna – Urszulą Witek.

Tym razem Wasz Gość zajmie się „mianowaniem” – podczas spotkania omówi:

• najważniejsze akty prawne
  • wymagania na stopień nauczyciela mianowanego wynikające z rozporządzenia
  • procedury przygotowania
  • ocenę pracy (dwa razy w ciągu przygotowania do zawodu)
  • obowiązki mentora i dyrektora
  • formalności po zakończeniu przygotowania do zawodu

KIEDY?
26 października 2023 (czwartek), godz. 20.15 - 21.15

GDZIE?
Oglądaj na naszej stronie na Facebooku, na kanale YouTube lub na Instagramie

Wydarzenie bezpłatne, nie ma potrzeby rejestracji.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby nie zapomnieć o spotkaniu

Dla chętnych będzie możliwość zakupienia zaświadczenia o udziale w spotkaniu w wersji elektronicznej. Link do zaświadczenia zostanie podany podczas transmisji.

***
Zapraszamy również tego samego dnia o godz. 19:00 na spotkanie z dr Zuzanną Jastrzębską-Krajewską: 1,2,3 - matmy z uśmiechem uczysz Ty!

Kolejne spotkania: