Polecamy LIVE: Agnieszka Czeglik, Przemysław Pieczyński: Jak pracować, by nie zwariować

LIVE: Agnieszka Czeglik, Przemysław Pieczyński: Jak pracować, by nie zwariować

4 dni temu Live

To już dziewiętnaste spotkanie w ramach autorskiej audycji Agnieszki Czeglik – PO NITCE DO KŁĘBKA. Autorka i pomysłodawczyni audycji zapowiada, że w roku (przed)szkolnym 2024/2025 nada swojej audycji podtytuł „Męskie gadanie, czyli mężczyźni o/w edukacji”.

Pierwszym Gościem „nowej” odsłony „Po nitce do kłębka” będzie Przemysław Pieczyński – certyfikowany psycholog sportu, coach, trener mentalny, neurodydaktyk.

Podczas webinaru dowiesz się jak z dobrym nastawieniem i właściwą energią zacząć nowy rok przedszkolny. Poznasz praktyczne sposoby jak dbać o własny dobrostan oraz jak łapać równowagę między codziennym wysiłkiem a wypoczynkiem.

KIEDY?
29 sierpnia 2024 (czwartek), godz. 19.00 - 20.15

GDZIE?
Oglądaj na naszej stronie na Facebooku, na kanale YouTube lub na Instagramie

Wydarzenie BEZPŁATNE, nie ma potrzeby rejestracji.

Dla chętnych będzie możliwość zakupienia zaświadczenia o udziale w spotkaniu (w wersji elektronicznej – PDF). Link do zaświadczenia zostanie podany podczas transmisji.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, by nie zapomnieć o spotkaniu

***
Przemysław PIECZYŃSKI – doktor nauk o kulturze fizycznej, certyfikowany psycholog sportu, coach, trener mentalny, neurodydaktyk, kinezjolog edukacyjny, doradca zawodowy.
Jest ekspertem w projekcie „Szkoła bez Ocen” fundacji „Zwinna Edukacja”. Współpracuje ze sportowcami w projekcie PZPS Siatkarskie Ośrodki Szkolne. Trener mentalny reprezentacji Polski w siatkówce U15, U17, U19; koszykówce U17, unihokeju U19. Psycholog reprezentacji Polski WorldSkills (Graz 2022), (Gdańsk 2023), (Lyon2024).
Jego pasją jest wydobywanie talentu, potencjału i praca na zasobach człowieka.

Agnieszka CZEGLIK – nauczyciel dyplomowany wychowania przedszkolnego z ponad 30-letnim stażem pracy, z tytułem Honorowego Profesora Oświaty nadanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Edukator, trener szkoleniowy – prowadzi warsztaty z zakresu planu daltońskiego, komunikacji z dzieckiem i rodzicami, budowania zespołu wewnątrzprzedszkolnego, kompetencji miękkich, współpracy z rodzicami, nadzoru pedagogicznego i dokumentacji w przedszkolu.
Od 2010 r. publikuje swoje artykuły w miesięczniku „Bliżej Przedszkola” oraz prowadzi swój autorski program online „Po nitce do kłębka”. Prowadzi blog edukacyjny agnieszkovo.pl, a także facebookową grupę „PRZEDSZKOLE JEST PRZED szkołą”.