Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy LIVE: 1,2,3 - matmy z uśmiechem uczysz Ty! (Pani Zuzia)

LIVE: 1,2,3 - matmy z uśmiechem uczysz Ty! (Pani Zuzia)

8 miesięcy temu LIVE

Zapraszamy 26 października 2023 r. (czwartek) o godz. 19:00 na live z dr Zuzanną Jastrzębską-Krajewską (Pani Zuzia): 1,2,3 - matmy z uśmiechem uczysz Ty! Praktyczne wskazówki i pomysły na codzienne aktywności matematyczne w przedszkolu.

Startujący nauczyciel potrzebuje poczucia pewności siebie, pewności, że wybrał dobry sposób na uczenie dzieci. To potrzebne nie tylko do efektywnej pracy z przedszkolakami, ale również do współpracy z ich rodzicami.

Co wspólnego ma uczenie przedszkolaków matematyki z budowaniem zaufania i relacji z ich rodzicami, a nawet swojego nauczycielskiego autorytetu bez nadęcia?

Opowiem o tym w czasie spotkania, a także podzielę się praktycznymi pomysłami na codzienne aktywności matematyczne w przedszkolu.

KIEDY?
26 października 2023 (czwartek), godz. 19.00 - 20.00

GDZIE?
Oglądaj na naszej stronie na Facebooku, na kanale YouTube lub na Instagramie

Wydarzenie bezpłatne, nie ma potrzeby rejestracji.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, by nie zapomnieć o spotkaniu 

Dla chętnych będzie możliwość zakupienia zaświadczenia o udziale w spotkaniu w wersji elektronicznej. Link do zaświadczenia zostanie podany podczas transmisji.

***
Zapraszamy również tego samego dnia o godz. 20:15 na spotkanie z Urszulą Witek: Awans zawodowy. Przygotowanie do zawodu nauczyciela, czyli mianowanie wg nowych zasad.

Kolejne spotkania:

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka