Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Książki dla dzieci – propozycja na zimowe wieczory

Książki dla dzieci – propozycja na zimowe wieczory

6 miesięcy temu Pod patronatem

Książki dla dzieci od Media Service Zawada warto wykorzystać podczas długich, zimowych wieczorów do wspólnego spędzenia czasu z maluchem. To także idealny pomysł na wartościowy prezent. Wysokiej jakości treści redakcyjne dostosowane są do wieku i potrzeb odbiorców, a całość opatrzona jest niezwykle atrakcyjną szatą graficzną.

 

Szeroki jest również wybór formatów, a w przygodzie poznawania nowych zagadnień maluchom towarzyszą sympatyczni bohaterowie.

 

Książki w ramach serii Mój Świat zostały stworzone w nawiązaniu do nazwy marki – Wiem i Ja. W kolejnych częściach maluch może doskonalić podstawową wiedzę na temat stworzeń, rozwijać słownictwo, kreatywność oraz inteligencję językową. Treści zawarte w publikacjach udoskonalą kompetencje językowe i społeczno-emocjonalne, sprawność manualną oraz koordynację wzrokowo-ruchową.

 

Publikacje z serii Koło Zabawy posiadają unikatowy mechanizm obrotowy, który zachęci maluchy do zabawy. Ulubieni bohaterowie gotowi są na nowe wyzwania i misje pełne akcji. Co tym razem na nich czeka? Wystarczy obrócić koło i wtedy wszystko będzie jasne.

 

Cry Babies. Czytanka Rozkładanka to książka, dzięki której maluch pozna swoich ulubionych bohaterów. Kim są? Co lubią? Czym się interesują? Atrakcyjny format książki harmonijkowej sprawi, że dziecko chętnie odkryje kolejne kolorowe strony.

 

W kolorowej publikacji z serii Jaki to Kształt? każdy kształt prowadzi do kolejnego. To jednocześnie zabawa i nauka w jednym.

Wydawnictwo Media Service Zawada


Pod patronatem 

 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka