Polecamy Kiki-kiklołek i bliźniaki

Kiki-kiklołek i bliźniaki

8 miesięcy temu Pod patronatem

Kiki-kiklołek i bliźniaki to przygody rodziny Wesołków, o której musi usłyszeć każdy maluch.

Doświadczona logopedka i pedagog Anna Fryzowicz-Kotarba stworzyła pierwszą część serii logopedycznej przeznaczonej dla dzieci, które właśnie wkraczają w zawiły świat dźwięków i mowy.
W tym czasie maluchom przyda się wsparcie głównego bohatera książki. Kiki i jego młodsze rodzeństwo – Tadzio i Józia – to zgrana paczka. Z przyjemnością zaprzyjaźnią się z innymi dziećmi, które uwielbiają rodzinne wycieczki pełne przygód!

Wydawnictwo Czytolandia

Kup książkę