Polecamy Jaki trudny wybór! | Razem na scenę!

Jaki trudny wybór! | Razem na scenę!

12 miesięcy temu Pod patronatem

W Amberku nowe tomy z serii Uczę się…, która jako jedyna w Polsce pomaga kształtować umiejętności społeczno-emocjonalne dziecka w picture bookach!

Urocze zwierzątka i ich problemy pokazane poprzez zabawne opowieści i wyraziste, sugestywne ilustracje pomogą dziecku zrozumieć emocje własne i innych, rozwiązywać konflikty i radzić sobie w trudnych sytuacjach. Dwie pierwsze książki uczyły empatii (Jeden hamak dla dwóch) i pokonywania trudności (Głowa do góry!). Teraz dzięki nowym tytułom dzieci nauczą się podejmować właściwe decyzje (Jaki trudny wybór!) i współdziałać (Razem na scenę!). Zawarte na końcu ćwiczenia pomogą rodzicom i wychowawcom przygotować dziecko do wyzwań, z którymi spotyka się na co dzień, i do funkcjonowania wśród rówieśników.

Wydawnictwo Amber

Kup książkę Razem na scenę!

Kup książkę Jaki trudny wybór!

Pod patronatem