Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Jaki trudny wybór! | Razem na scenę!

Jaki trudny wybór! | Razem na scenę!

rok temu Pod patronatem

W Amberku nowe tomy z serii Uczę się…, która jako jedyna w Polsce pomaga kształtować umiejętności społeczno-emocjonalne dziecka w picture bookach!

Urocze zwierzątka i ich problemy pokazane poprzez zabawne opowieści i wyraziste, sugestywne ilustracje pomogą dziecku zrozumieć emocje własne i innych, rozwiązywać konflikty i radzić sobie w trudnych sytuacjach. Dwie pierwsze książki uczyły empatii (Jeden hamak dla dwóch) i pokonywania trudności (Głowa do góry!). Teraz dzięki nowym tytułom dzieci nauczą się podejmować właściwe decyzje (Jaki trudny wybór!) i współdziałać (Razem na scenę!). Zawarte na końcu ćwiczenia pomogą rodzicom i wychowawcom przygotować dziecko do wyzwań, z którymi spotyka się na co dzień, i do funkcjonowania wśród rówieśników.

Wydawnictwo Amber

Kup książkę Razem na scenę!

Kup książkę Jaki trudny wybór!

 

Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!