Polecamy Iskierka odwagi

Iskierka odwagi

7 miesięcy temu Pod patronatem

W Amberku przepiękna, inspirująca nowość autorki Wróć, mój Wilku, wróć!, wzruszającego – właśnie po raz kolejny wznawianego – bestsellera o radzeniu sobie ze stratą.

Iskierka odwagi to cudownie ilustrowana, pełna ciepła i otuchy baśniowa książka o odkrywaniu w sobie odwagi i siły. Mały Miś boi się, że nie umie robić tego, co duże niedźwiedzie. Pewnej nocy pojawia się (we śnie czy na jawie?) ognisty ptak i zrzuca mu swoje iskrzące kolorami pióro. To magiczne pióro uskrzydla Misia, który znajduje w sobie radość życia i wielką odwagę. Wtedy pióro znika. Zresztą nikt oprócz Misia go nie widział… Bo Miś miał w sobie tę iskierkę odwagi zawsze, tylko musiał ją odkryć… Uwierzyć w siebie.

Wydawnictwo Amber

Kup książkę