Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Iskierka odwagi

Iskierka odwagi

10 miesięcy temu Pod patronatem

W Amberku przepiękna, inspirująca nowość autorki Wróć, mój Wilku, wróć!, wzruszającego – właśnie po raz kolejny wznawianego – bestsellera o radzeniu sobie ze stratą.

Iskierka odwagi to cudownie ilustrowana, pełna ciepła i otuchy baśniowa książka o odkrywaniu w sobie odwagi i siły. Mały Miś boi się, że nie umie robić tego, co duże niedźwiedzie. Pewnej nocy pojawia się (we śnie czy na jawie?) ognisty ptak i zrzuca mu swoje iskrzące kolorami pióro. To magiczne pióro uskrzydla Misia, który znajduje w sobie radość życia i wielką odwagę. Wtedy pióro znika. Zresztą nikt oprócz Misia go nie widział… Bo Miś miał w sobie tę iskierkę odwagi zawsze, tylko musiał ją odkryć… Uwierzyć w siebie.

 


Wydawnictwo Amber

Kup książkę


Zobacz również:


Pod patronatem

 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka