Polecamy Ekopuzzle przestrzenne: Rozwój przez zabawę!

Ekopuzzle przestrzenne: Rozwój przez zabawę!

rok temu Pod patronatem

Duże tekturowe ekopuzzle, dzięki którym złożycie przestrzenne modele! Zbudowanie modeli to dopiero początek świetnej zabawy kolorowymi, trójwymiarowymi owadami, pojazdami czy dinozaurami!

Elementy dostosowane są do wieku dziecka, a w środku znajduje się aż pięć modeli do samodzielnego złożenia! Tekturynki to świetny pomysł na zabawę, która ćwiczy motorykę małą, wspiera koordynację wzrokowo-ruchową, rozwija kreatywność. Produkt polecany przez psychologów dla dzieci już od trzeciego roku życia.

Na hasło PRZEDSZKOLAK 20% rabatu na wszystkie produkty marki Muduko Hello. Wpisz kod na www.sklep.muduko.com

Wydawnictwo MUDUKO

Kup publikacje