Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Dzień w Zwierzaczkowie na budowie

Dzień w Zwierzaczkowie na budowie

miesiąc temu Pod patronatem

W Amberku nowy tom wydawanej w 19 krajach, pięknie ilustrowanej, nagradzanej serii Dzień w Zwierzaczkowie, sprzedanej w Polsce w ponad 20 000 egzemplarzy. Poprzez zabawne przygody uroczych zwierzątek bawiąc uczy, na czym polega praca w różnych zawodach. Niepowtarzalne ilustracje tworzą baśniowy świat, gdzie wszyscy starają się, uczą, pracują i spełniają marzenia
o wymarzonym zawodzie. Ten tom serii to opowieść o budowie domu. Na budowie pojawia się nowy praktykant – Osiołek. Musi się wszystkiego nauczyć: jak i z czego powstaje dom. Ale niełatwy jest ten pierwszy dzień… Osiołek musi odkryć, w czym jest najlepszy i pomóc doprowadzić do zakończenia budowy domu marzeń dla Pingwinów.

 

Kup publikację

Wydawnictwo AMBER

Pod patronatem 

 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka