Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Diabełek w pokrzywach. Zastępstwo – cz. I

Mieczysław Maliński    Grudzień 2012

– Słyszysz? – wyszeptało w niebie anielątko do swojego starszego kolegi. Ten spytał: – Co mam słyszeć? – Nie słyszysz? Ciiiiii... Słyszysz? Coś piszczy. Ktoś płacze. – Może psiak się zgubił i płacze – uspokajał anioł. – Nie, nie psiak. – No to rozejrzyjmy się, zobaczmy, kto to płacze czy też c... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

bajkaopowiadanie

Więcej z działu

Bajkolandia

Więcej z tego numeru

Grudzień 2012

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane


– Słyszysz? – wyszeptało w niebie anielątko do swojego starszego kolegi. Ten spytał: – Co mam słyszeć? – Nie słyszysz? Ciiiiii... Słyszysz? Coś piszczy. Ktoś płacze. – Może psiak się zgubił i płacze – uspokajał anioł. – Nie, nie psiak. – No to rozejrzyjmy się, zobaczmy, kto to płacze czy też co to płacze. Płacz jest jednaki. – Nie. Każdy płacze inaczej. Czy to człowiek, czy aniołek, czy diabełek, każdy płacze inaczej – oświadczyło anielątko. – No to kto? – Z pewnością to nie dziecko. – A więc kto? Szukali, szukali, szukali oczkami. – A jednak to dziecko płacze! – oświadczył anioł. – To nie płacz dziecka – upierało się anielątko. Szukali, szukali z nieba. – Chyba to jednak jakiś aniołek płacze – wyszeptało anielątko. – Coś ty. Aniołki są szczęśliwe. Aniołki nie płaczą. Wyglądali. Szukali, szukali, szukali – kto płacze? Kto płacze? Ktoś płacze! Tylko gdzie? I nagle w miejscu, w którym się nie spodziewali, w którym by nie przypuszczali – przy wejściu do piekła, w pokrzywach, zlokalizowali ten płacz. – To tam. – Ktoś wpadł w pokrzywy diabelskie i płacze – wyszeptało anielątko. – Nie wpadł sam. Popatrz (…).

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!