Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Bezpłatne warsztaty dla nauczycieli

Bezpłatne warsztaty dla nauczycieli

9 miesięcy temu Pod patronatem

Literatura ma wartość artystyczną, to niezaprzeczalne, ale również warto dostrzec jej wielkie znaczenie w rozwoju dziecka i w budowaniu jego osobistych zasobów. Czytanie bajek i baśni ma moc terapeutyczną. 


Organizatorzy Festiwalu Małej Literatury zapraszają Państwa na warsztaty, podczas których będą toczyć się dyskusje o bajkoterapii i biblioterapii, zostaną wskazane miejsca w których można otrzymać pomoc w wyborze literatury wspomagającej profilaktykę oraz o wzmacnianiu odporności psychicznej dzieci poprzez książki. 

Dwa warsztaty, które odbędą się stacjonarnie:

  • Szalona biblioteka. Jak zachęcić dzieci do czytania.
  • Bajka na scenie. Proste sposoby na zabawę z dziećmi w teatr.  

Aby wziąć udział w wybranym warsztacie należy wypełnić kartę zgłoszenia i przesłać ją na adres e-mail: warsztaton@cel-edu.pl

Karta zgłoszeniowa


O przyjęciu na konkretny termin warsztatu decyduje kolejność zgłoszeń.  
Osoby zakwalifikowane otrzymają drogą elektroniczną od koordynatora szkoleń potwierdzenie zapisu na warsztat, który odbędzie się w Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej nr 4 w Krakowie, os. Kalinowe 18.   

Program:

Pod patronatem

 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka