Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

W tropikach

Dominika Góra   Maj 2024

Cele szczegółowe: wdrażanie do uważnego słuchania tekstów; rozwijanie percepcji wzrokowej i słuchowej; ćwiczenie poczucia rytmu; usprawnianie aparatu artykulacyjnego; wyzwalanie radości podczas zabaw muzycznych i ruchowych; swobodne doświadczanie w trakcie zabaw sensorycznych więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 4
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Maj 2024

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Cele ogólne: zapoznanie z nazwami wybranych zwierząt żyjących w dżungli; kształtowanie
kompetencji językowych i muzycznych

Cele szczegółowe: wdrażanie do uważnego słuchania tekstów; rozwijanie percepcji wzrokowej i słuchowej; ćwiczenie poczucia rytmu; usprawnianie aparatu artykulacyjnego; wyzwalanie radości podczas zabaw muzycznych i ruchowych; swobodne doświadczanie w trakcie zabaw sensorycznych

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!