Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Ten niezwykły zajączek ma pilnować pisanek, wszak dzisiaj w przedszkolu wiele niespodzianek [PNP - dzieci młodsze]

Zespół redakcyjny PNP   Marzec 2017

Cele ogólne: przybliżanie dzieciom tradycji i zwyczajów związanych z Wielkanocą; zachęcanie przedszkolaków do wypowiadania się na temat treści ilustracji w oparciu o własne doświadczenia; utrwalanie znajomości pojęć przestrzennych; utrwalanie w zabawie nazw liczebników porządkowych; doskonalenie sp... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 8
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 1700 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Marzec 2017

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na kwiecień.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: przybliżanie dzieciom tradycji i zwyczajów związanych z Wielkanocą; zachęcanie przedszkolaków do wypowiadania się na temat treści ilustracji w oparciu o własne doświadczenia; utrwalanie znajomości pojęć przestrzennych; utrwalanie w zabawie nazw liczebników porządkowych; doskonalenie sprawności manualnej maluchów podczas wykonywania ćwiczeń grafomotorycznych i prac plastycznych; rozwijanie kompetencji czytelniczych przedszkolaków; kształtowanie poczucia rytmu i słuchu muzycznego; zachęcanie dzieci do współpracy i zgodnego współdziałania w zespole; stwarzanie okazji do swobodnej ekspresji ruchowej; wdrażanie maluchów do słuchania muzyki klasycznej; zachęcanie do zabaw ruchowych na miarę możliwości przedszkolaków.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się