Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Tajemnice zjawisk przyrodniczych

Styczeń 2024

Cele szczegółowe: rozwijanie zainteresowań zjawiskami zachodzącymi w przyrodzie; zachęcanie do aktywnego udziału w zabawach badawczych i formułowania wniosków na podstawie doświadczeń; stymulowanie zmysłu dotyku; zachęcanie do aktywnego udziału w ćwiczeniach i wykonywania ich na miarę swoich możl... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 1
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Styczeń 2024

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Cele ogólne: rozbudzanie ciekawości poznawczej; doskonalenie ogólnej sprawności fizycznej

Cele szczegółowe: rozwijanie zainteresowań zjawiskami zachodzącymi w przyrodzie; zachęcanie do aktywnego udziału w zabawach badawczych i formułowania wniosków na podstawie doświadczeń; stymulowanie zmysłu dotyku; zachęcanie do aktywnego udziału w ćwiczeniach i wykonywania ich na miarę swoich możliwości

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się