Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Przedszkolne zasady [PBP - dzieci młodsze - numer 3]

Marta Jelonek   Czerwiec 2020

Cele główne: rozwijanie umiejętności budowania odpowiedzi na pytanie w oparciu o ilustrację; uświadamianie konieczności przestrzegania zasad grupowych. więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 5
Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na wrzesień.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: rozwijanie umiejętności budowania odpowiedzi na pytanie w oparciu o ilustrację; uświadamianie konieczności przestrzegania zasad grupowych.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Zuch przedszkolak - wersja wokalna (PD, mp3)
Kółeczko - wersja instrumentalna (PD, mp3)
Kółeczko - wersja wokalna (PD, mp3)

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!