Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 1992.23 kb
Id: 9764

Pożyteczne zwierzęta [PBP - dzieci starsze - numer 3]

Katarzyna Wójcik-Bożętka    Marzec 2021

Cele główne: utrwalenie nazw wybranych mieszkańców wiejskiej zagrody; zapoznanie z korzyściami wynikającymi z hodowli zwierząt; kształtowanie umiejętności rachowania; rozwijanie spostrzegania i dostrzegania kolejności zdarzeń podczas układania historyjki obrazkowej. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 3
Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

CO SŁYCHAĆ NA WSI?wieśzwierzętazwierzęta gospodarskieedukacja przyrodniczaedukacja matematycznamatematykapercepcja wzrokowarozumowanie przyczynowo-skutkowescenariusz zajęćpięciolateksześciolatek

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Marzec 2021

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na kwiecień.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: utrwalenie nazw wybranych mieszkańców wiejskiej zagrody; zapoznanie z korzyściami wynikającymi z hodowli zwierząt; kształtowanie umiejętności rachowania; rozwijanie spostrzegania i dostrzegania kolejności zdarzeń podczas układania historyjki obrazkowej.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!