Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Plakat - Dentysta

Luty 2013

16 obrazków do wycięcia i zalaminowania. Ilustrują one, jak należy dbać o zęby oraz pokazują, co zobaczymy, gdy przekroczymy próg gabinetu dentystycznego. To, co oswojone, nie jest już dla dziecka aż tak straszne, jak wcześniej! Fotografie te stanowią uzupełnienie artykułu A. Paste... więcej

Więcej z działu

Plakaty

Więcej z tego numeru

Luty 2013

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane


16 obrazków do wycięcia i zalaminowania. Ilustrują one, jak należy dbać o zęby oraz pokazują, co zobaczymy, gdy przekroczymy próg gabinetu dentystycznego. To, co oswojone, nie jest już dla dziecka aż tak straszne, jak wcześniej!
Fotografie te stanowią uzupełnienie artykułu A. Pasternak „Dziś czeka nas przygoda – idziemy do dentysty!”, w którym znajdziemy inspiracje do ich wykorzystania.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Wakacyjna wyprzedaż, czyli przygotuj się na dyżur wakacyjny i nowy rok (przed)szkolny! sprawdź