Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Otwórz umysł, wzmocnij ciało, oddaj serce – czyli o tym, jak uczyć angielskiego w chińskim przedszkolu i nie dać się totalnie zwariować

Kasia Sosińska   Październik 2019

"Kiedy ponad rok temu spakowałam walizki i  wyjechałam do Chin, zupełnie nie wiedziałam, czego się spodziewać. Mimo że miałam już dość bogate portfolio ekspacko-podróżnicze (12 lat życia w Irlandii, prawie rok w Wietnamie, pół roku w Portugalii oraz zwiedzonych ponad 30 krajów na czterech kontynenta... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

Język obcy w przedszkolu

Więcej z tego numeru

Październik 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Kiedy ponad rok temu spakowałam walizki i  wyjechałam do Chin, zupełnie nie wiedziałam, czego się spodziewać. Mimo że miałam już dość bogate portfolio ekspacko-podróżnicze (12 lat życia w Irlandii, prawie rok w Wietnamie, pół roku w Portugalii oraz zwiedzonych ponad 30 krajów na czterech kontynentach), Państwo Środka wydawało mi się tak odległe, tak obce i nieodkryte jak oddalony od nas o tysiące kilometrów tajemniczy Księżyc. Dziś mogę powiedzieć, że ten lekki niepokój, który mi wtedy towarzyszył, był zupełnie bezpodstawny, a życie i praca w Chinach okazały się wspaniałą przygodą. To, co nieznane, zawsze wywołuje w nas uczucie lęku. A wystarczyło tylko trochę otworzyć się na ludzi, dać sobie szansę zrozumieć inną, zupełnie obcą mi kulturę, zaufać swojemu instynktowi oraz umiejętnościom, by spełnić jedno z marzeń mojego życia – połączyć pracę z podróżami.(...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się