Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 467.24 kb
Stron: 2
Id: 123

Nie taki pieniądz straszny... - czyli uważaj na klasowe składki

Anna Sowińska   Grudzień 2010

Taka forma dodatkowego finansowania już od dawna funkcjonuje w naszych klasach. Fundusz klasowy cieszy się popularnością od jakichś dziesięciu lat, kiedy to oferta na rynku szkolno-przedszkolnym – w postaci słodyczy i napoi na różnego rodzaju uroczystości, upominków, biletó... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

współpraca z rodzicaminauczycieldyrektormenadżerszkoła

Więcej z działu

Współpraca z rodzicami i pedagogizacja

Więcej z tego numeru

Grudzień 2010

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Taka forma dodatkowego finansowania już od dawna funkcjonuje w naszych klasach. Fundusz klasowy cieszy się popularnością od jakichś dziesięciu lat, kiedy to oferta na rynku szkolno-przedszkolnym – w postaci słodyczy i napoi na różnego rodzaju uroczystości, upominków, biletów, przejazdów, wejść do różnych ciekawych miejsc itp. – znacznie się rozszerzyła. Dzięki z góry ustalonym składkom nauczyciel nie musi ciągle wysyłać komunikatów do rodziców, ma również pewność, że dziecko nie zapomni przekazać rodzicom informacji o konieczności wpłaty na określone przedsięwzięcie.


W artykule przeczytamy m.in. o funduszu klasowym (dobrowolne składki klasowe) jako formie dodatkowego finansowania oraz o zasadach wypracowywanych wspólnie z rodzicami dotyczących zbierania składek.

 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz