Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
Typ: pdf
Wielkość: 467.24 kb
Stron: 2
Id: 123

Nie taki pieniądz straszny... - czyli uważaj na klasowe składki

Anna Sowińska   Grudzień 2010

Taka forma dodatkowego finansowania już od dawna funkcjonuje w naszych klasach. Fundusz klasowy cieszy się popularnością od jakichś dziesięciu lat, kiedy to oferta na rynku szkolno-przedszkolnym – w postaci słodyczy i napoi na różnego rodzaju uroczystości, upominków, biletó... więcej
Pobierz Ten plik można pobrać za pomocą SMS (2.46 PLN brutto) lub za pomocą pobrań.

Zobacz również

współpraca z rodzicaminauczycieldyrektormenadżerszkoła

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz klikając w jeden z tagów
lub skorzystaj z wyszukiwarki

Więcej z działu

Współpraca z rodzicami i pedagogizacja

Więcej z tego numeru

Grudzień 2010

Taka forma dodatkowego finansowania już od dawna funkcjonuje w naszych klasach. Fundusz klasowy cieszy się popularnością od jakichś dziesięciu lat, kiedy to oferta na rynku szkolno-przedszkolnym – w postaci słodyczy i napoi na różnego rodzaju uroczystości, upominków, biletów, przejazdów, wejść do różnych ciekawych miejsc itp. – znacznie się rozszerzyła. Dzięki z góry ustalonym składkom nauczyciel nie musi ciągle wysyłać komunikatów do rodziców, ma również pewność, że dziecko nie zapomni przekazać rodzicom informacji o konieczności wpłaty na określone przedsięwzięcie.


W artykule przeczytamy m.in. o funduszu klasowym (dobrowolne składki klasowe) jako formie dodatkowego finansowania oraz o zasadach wypracowywanych wspólnie z rodzicami dotyczących zbierania składek.