Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Nauczyciel w gotowości, czyli kilka refleksji o cenzurce i dojrzałości szkolnej

Marta Jelonek   Luty 2022

"Nadeszła wiosna. Dla najstarszych przedszkolaków chwila pożegnania zbliża się wielkimi krokami. Większość z nich nie może się doczekać pójścia do pierwszej klasy. Jednak zanim przekroczą próg szkoły, spędzą na beztroskich zabawach jeszcze kilka cudownych miesięcy w gronie przyjaciół, koleżanek i ko... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (5.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 1
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 1700 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

Gotowość szkolna

Więcej z tego numeru

Luty 2022

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Nadeszła wiosna. Dla najstarszych przedszkolaków chwila pożegnania zbliża się wielkimi krokami. Większość z nich nie może się doczekać pójścia do pierwszej klasy. Jednak zanim przekroczą próg szkoły, spędzą na beztroskich zabawach jeszcze kilka cudownych miesięcy w gronie przyjaciół, koleżanek i kolegów. Dla nauczycieli sześciolatków natomiast wiosenne dni to czas szczególnie pracowity. Wypełnia go między innymi bardzo odpowiedzialne i niełatwe zadanie – podsumowanie diagnozy przedszkolnej. (...)"

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się