Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 1216.2 kb
Id: 9843

Miodek jem co dzień [PBP - dzieci starsze - numer 3]

Katarzyna Wójcik-Bożętka    Kwiecień 2021

Cele główne: wzbudzanie zainteresowania światem przyrody; zachęcanie do podejmowania prób czytania; wzbogacanie słownika; rozwijanie umiejętności muzycznych; stwarzanie warunków do wykorzystywania różnych zmysłów w zabawie; wdrażanie do zgodnego oczekiwania na swoją kole. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 5 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

PRACOWITE PSZCZOŁYedukacja przyrodniczapszczołyedukacja czytelniczaedukacja polonistycznamuzykazmysłyscenariusz zajęćpięciolateksześciolatek

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2021

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na maj.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: wzbudzanie zainteresowania światem przyrody; zachęcanie do podejmowania prób czytania; wzbogacanie słownika; rozwijanie umiejętności muzycznych; stwarzanie warunków do wykorzystywania różnych zmysłów w zabawie; wdrażanie do zgodnego oczekiwania na swoją kole.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz