"CYFROWA BOMBKA BOŻONARODZENIOWA" - konkurs ogólnopolski

Magdalena Kruk

Anna Kubiak

II. Cele konkursu

Celem głównym konkursu plastycznego pod hasłem „CYFROWA BOMBKA BOŻONARODZENIOWA” jest rozwijanie umiejętności z zakresu korzystania z zasobów TIK. Kształtowanie umiejętności posługiwania się nowoczesnymi technologiami; kształtowanie umiejętności obsługi programem Paint (lub innym znanym dziecku); kształtowanie aktywności twórczej; kształtowanie poczucia estetyki.

III. Warunki uczestnictwa

1. Konkurs jest skierowany dla dzieci 3-6-letnich z przedszkoli oraz edukacji domowej.

2. Każde dziecko, które zdecyduje się na udział w konkursie zgłasza maksymalnie 1 pracę.

3. Tematyka prac dotyczy wykonania pracy cyfrowej zawierającej elementy zgodne z tytułem konkursu - „CYFROWA BOMBKA BOŻONARODZENIOWA”.

4. Narzędzie graficzne: Paint (lub inne znane dziecku)

5. Technika pracy: malarstwo cyfrowe

6. Format pracy cyfrowej: 29,71 x 20,90 (centymetry) / 11,70 x 8,23 (cale) / 1123 x 790 (piksele)

7. Każda praca powinna posiadać Formularz zgłoszeniowy - załącznik nr 1

8. Prace oraz wypełniony formularz należy przesłać do 10 grudnia 2021 r. do organizatorów konkursu - z dopiskiem “Konkurs - Cyfrowa Bombka” na adres e-mailowy:

pm66konkursy@gmail.com

9. Wszyscy uczestnicy konkursu oraz ich opiekunowie otrzymają dyplomy lub podziękowania w formie elektronicznej do samodzielnego wydruku.

10. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych osób biorących w nim udział. Prace pozostają do dyspozycji organizatorów, a dostarczenie prac jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację.

IV. Ogłoszenie wyników konkursu

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w dniu 13 grudnia 2021 r. Informacja o jego wyniku zostanie zamieszczona na stronie przedszkola: http://www.przedszkole66.net - w zakładce “Wydarzenia”.

V. Uwagi dodatkowe

? Prace niezgodne z regulaminem nie będą brane pod uwagę.

? Rozstrzygnięcie jury jest ostateczne (od werdyktu nie przysługuje odwołanie).

? Wszelkie sprawy nie uwzględnione w regulaminie rozstrzyga Organizator.

Termin: 2021-12-10
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski