Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Jesteśmy sprawni jak bohaterzy [PBP - dzieci starsze - numer 5]

Katarzyna Wójcik-Bożętka    Październik 2020

Cele główne: nabywanie umiejętności wyrażania emocji ogólnie akceptowanymi środkami; wdrażanie do reagowania na polecenia i sygnały umowne odpowiednią postawą i zachowaniem; rozwijanie skoczności, zwinności, równowagi; kształtowanie poczucia radości podczas zabaw i ćwiczeń ruchowych; zachęcanie do i... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 3
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Październik 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na listopad.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: nabywanie umiejętności wyrażania emocji ogólnie akceptowanymi środkami; wdrażanie do reagowania na polecenia i sygnały umowne odpowiednią postawą i zachowaniem; rozwijanie skoczności, zwinności, równowagi; kształtowanie poczucia radości podczas zabaw i ćwiczeń ruchowych; zachęcanie do improwizowania ruchem do słyszanej muzyki.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka