Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 2145.92 kb
Id: 9446

Coraz bliżej Święta [PBP - dzieci starsze - numer 1]

Marta Jelonek   Listopad 2020

Cele główne: zachęcenie dzieci do niesienia pomocy domownikom podczas prac domowych w okresie przedświątecznym; rozwijanie mowy i myślenia logicznego; kształtowanie umiejętności budowania wypowiedzi w oparciu o ilustracje i tekst literacki; podejmowanie próby przekazywania treści w formie pozawerbal... więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 4 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

scenariusz zajęćW OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTAświętaBoże Narodzeniemowalogiczne myślenieedukacja polonistycznasłuch fonematycznypięciolateksześciolatekpercepcja wzrokowasprawność ruchowa

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Listopad 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na grudzień.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: zachęcenie dzieci do niesienia pomocy domownikom podczas prac domowych w okresie przedświątecznym; rozwijanie mowy i myślenia logicznego; kształtowanie umiejętności budowania wypowiedzi w oparciu o ilustracje i tekst literacki; podejmowanie próby przekazywania treści w formie pozawerbalnej; doskonalenie słuchu fonematycznego.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz