Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 1094.17 kb
Id: 10471

Zorza polarna [PBP - dzieci starsze - numer 2]

Marta Jelonek   Styczeń 2022

Cele główne: rozwijanie logicznego myślenia, spostrzegawczości i umiejętności interpretowania zdarzeń na ilustracjach; doskonalenie umiejętności budowania wypowiedzi; kształtowanie wyczucia rytmu; rozwijanie wyobraźni. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 5
Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

KRAINY WIECZNEGO LODUscenariusz zajęćpięciolateksześciolatekzimazjawiska atmosferycznelogiczne myślenieedukacja czytelniczaedukacja polonistycznawyobraźnia

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Styczeń 2022

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na luty.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: rozwijanie logicznego myślenia, spostrzegawczości i umiejętności interpretowania zdarzeń na ilustracjach; doskonalenie umiejętności budowania wypowiedzi; kształtowanie wyczucia rytmu; rozwijanie wyobraźni.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!