Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Znamy ważne zasady [PBP - dzieci starsze - numer 5]

Zespół redakcyjny PBP   Czerwiec 2017

Cele ogólne: zapoznanie z najważniejszymi zasadami obowiązującymi w grupie przedszkolnej; rozwijanie umiejętności słuchania tekstu literackiego ze zrozumieniem; rozwijanie umiejętności myślenia przyczynowo-skutkowego; stwarzanie okazji do swobodnej ekspresji ruchowej. więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać bezpłatnie.
Pomoce dydaktyczne 9
Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp on-line do ponad 1700 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2017

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na wrzesień.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: zapoznanie z najważniejszymi zasadami obowiązującymi w grupie przedszkolnej; rozwijanie umiejętności słuchania tekstu literackiego ze zrozumieniem; rozwijanie umiejętności myślenia przyczynowo-skutkowego; stwarzanie okazji do swobodnej ekspresji ruchowej.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!