Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zimowe krajobrazy

Anna Sowińska   Luty 2011

W lutym każdy z nas chciałby, aby zima już się skończyła – a to dopiero połowa czasu jej panowania. Jednak, kiedy spojrzymy na tę porę roku oczami dziecka, dostrzeżemy głębię jej piękna w postaci różnych odcieni bieli, niebieskiego, szarości i innych kolorów, połączonych z zawiło... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z działu

Różne formy plastyczne

Więcej z tego numeru

Luty 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

W lutym każdy z nas chciałby, aby zima już się skończyła – a to dopiero połowa czasu jej panowania. Jednak, kiedy spojrzymy na tę porę roku oczami dziecka, dostrzeżemy głębię jej piękna w postaci różnych odcieni bieli, niebieskiego, szarości i innych kolorów, połączonych z zawiłościami krajobrazu. By utrwalić jego piękno, dobrze mieć pod ręką materiały, kartki kolorowego papieru, pastele, szablony itp.


W artykule opisano zabawy plastyczne polegające na stopniowaniu kolorów, wykorzystaniu kolorowych kwadratów oraz wykorzystaniu próbek tkanin.

 

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!