Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 3617.62 kb
Id: 9369

Zdrowe zagadki [PBP - dzieci młodsze - numer 5]

Katarzyna Wójcik-Bożętka    Październik 2020

Cele główne: zachęcanie do rozwiązywania zagadek słownych; rozwijanie umiejętności logicznego myślenia; kształtowanie pracy dużych grup mięśniowych; stymulowanie zmysłów; stwarzanie okazji do współpracy w parze; doskonalenie sprawności fizycznej. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 2 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

czterolateklogiczne myśleniescenariusz zajęćsprawność ruchowatrzylatekzajęcia ruchowezdrowieZDROWIE MIEĆ - TO WAŻNE JEST!zmysły

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Październik 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na listopad.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: zachęcanie do rozwiązywania zagadek słownych; rozwijanie umiejętności logicznego myślenia; kształtowanie pracy dużych grup mięśniowych; stymulowanie zmysłów; stwarzanie okazji do współpracy w parze; doskonalenie sprawności fizycznej.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz