Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 6069.75 kb
Id: 6963

Zajęcia umuzykalniające w przedszkolu

Ewa Zielińska    Luty 2018

"Przez wiele lat zajęcia umuzykalniające w przedszkolach i różnych placówkach oświatowo-wychowawczych prowadzili (w niektórych jeszcze nadal prowadzą) specjaliści, najlepiej zorientowani w nowoczesnych metodach prowadzenia zajęć umuzykalniających w oparciu o najnowsze osiągnięcia pedagogiczne – zaró... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

muzykanauczycielorganizacja zajęć

Więcej z działu

Muzyka i śpiew, pląsy i taniec

Więcej z tego numeru

Luty 2018

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"Przez wiele lat zajęcia umuzykalniające w przedszkolach i różnych placówkach oświatowo-wychowawczych prowadzili (w niektórych jeszcze nadal prowadzą) specjaliści, najlepiej zorientowani w nowoczesnych metodach prowadzenia zajęć umuzykalniających w oparciu o najnowsze osiągnięcia pedagogiczne – zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Osoby te grają na instrumentach muzycznych, śpiewają, stosują metody wychowania muzycznego Carla Orffa, Emila Jaquesa-Dalcroze’a, Zoltana Kodaly’ego i innych pedagogów oraz kompozytorów. Na uwagę zasługuje również metoda Stowarzyszenia Animatorów i Pedagogów KLANZA. (...)"
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz