Zabawy muzyczno-ruchowe w edukacji małego dziecka elementem wspierania nauczycieli w podejmowaniu inicjatyw/działań w zakresie zachęcania i wspierania uczniów do rozwijania ich aktywności fizycznej

Edukator: Piotr Kaja
zapytaj o cenę 12 631 04 10 wew. 103

Zamknięte

typ szkolenia

godzin dydaktycznych

Cel szkolenia

Realizacja priorytetów MEN na rok szkolny 2023/24.

Po szkoleniu uczestnik będzie posiadał umiejętność stosowania różnorodnych zabaw muzyczno-ruchowych wspomagających pracę wychowawczą oraz czynności dydaktyczne nauczyciela w zakresie kształcenia muzycznego na poziomie edukacji małego dziecka (przedszkole, „zerówka”, klasa pierwsza szkoły podstawowej).

Przebieg szkolenia

1. Higiena głosu i układu narządów ruchu.
  2. Sposoby aktywizowania dzieci w zabawach integracyjnych, twórczych i odtwórczych.
  3. Taniec formą integracji grupy.
  4. Zabawy taneczne i muzyczno-ruchowe.
  5. Śpiew i ruch przy muzyce podstawowymi formami ekspresji muzycznej dziecka.

Dodatkowe informacje

Każdy uczestnik otrzyma: skrypt warsztatowy dla każdego uczestnika szkolenia w wersji papierowej (nuty, teksty) + materiał audio (mp3) i multimedia do pobrania ze strony internetowej.

Uwaga: Uczestnicy powinni być przygotowani do zajęć ruchowych (odpowiednia odzież i obuwie).

*Dostęp do materiałów i narzędzi uzupełniających szkolenie po przeprowadzonych zajęciach stacjonarnych udostępniany indywidualnie tylko dla uczestników szkolenia.

Ustalenie z organizatorem terminu, miejsca oraz liczby uczestników szkolenia.

Grupa maksymalnie do 35 osób (w zależności od możliwości lokalowych).

CEBP 24.12 Sp. z o.o.
ul. Kwiatowa 3