Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zabawa z masą solną

Anna Sowińska   Grudzień 2011

Biały to wiodący kolor zimy – dlatego zabawy białymi materiałami spożywczymi, do których należą mąka, sól, kasza, cukier czy ryż, są niezwykle inspirujące do doświadczeń przeprowadzanych o tej porze roku. Ze względu na „twórczy bałagan”, jaki powstaje podczas z... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (1.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z działu

Różne formy plastyczne

Więcej z tego numeru

Grudzień 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Biały to wiodący kolor zimy – dlatego zabawy białymi materiałami spożywczymi, do których należą mąka, sól, kasza, cukier czy ryż, są niezwykle inspirujące do doświadczeń przeprowadzanych o tej porze roku. Ze względu na „twórczy bałagan”, jaki powstaje podczas zabawy tego typu materiałami, dzieci nie mają zbyt wiele okazji do wykorzystywania ich na co dzień.


W artykule opisano przebieg zajęć, podczas których dzieci wykonają choinkę z masy solnej.

 
 

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!