Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Kolczaści przyjaciele


Wpis dodał(a) Kamilla Joanna
2 miesiące temu, wyświetleń 33


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci z grupy Kangurki z Przedszkola Miejskiego nr 34 im Kubusia Puchatka mieszczącego się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 9 w Gliwicach  przyłączyły się do projektu Bliżej Pieska. Podczas jednych z zajęć dydaktycznych dzieci z grupy „Kangurki” gościły w swojej sali jeże pigmejskie wraz ze swoją opiekunką. Dzieci miały okazję poznać życie i zwyczaje jeży pigmejskich. Wizyta kolczastego gościa była dla dzieci niesamowitym przeżyciem. Na koniec dzieci wykonały portret jeży.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Kamilla JoannaWyślij wiadomość
do Kamilla Joanna

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Kamilla Joanna

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!