
Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Kolczaści przyjaciele

Wpis został sprawdzony przez moderatora
Dzieci z grupy Kangurki z Przedszkola Miejskiego nr 34 im Kubusia Puchatka mieszczącego się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 9 w Gliwicach przyłączyły się do projektu Bliżej Pieska. Podczas jednych z zajęć dydaktycznych dzieci z grupy „Kangurki” gościły w swojej sali jeże pigmejskie wraz ze swoją opiekunką. Dzieci miały okazję poznać życie i zwyczaje jeży pigmejskich. Wizyta kolczastego gościa była dla dzieci niesamowitym przeżyciem. Na koniec dzieci wykonały portret jeży.

Bliżej Pieska
Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.
Strona projektu
Zobacz wszystkie wpisy
od Kamilla Joanna
Wyślij wiadomość
do Kamilla Joanna
Scenariusze zajęć
Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.