Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Spotkanie z jeżami


Wpis dodał(a) Kamilla Joanna
7 miesięcy temu, wyświetleń 120


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dołączone pliki:

Kamilla Konobrocka                                                         

W ramach projektu „Bliżej pieska” dzieci z grupy „Kangurki” z Przedszkola Miejskiego nr 34 w Gliwicach podczas zajęć dydaktycznych dowiedziały się jak należy dbać o zwierzęta domowe. W dniu 03.11.2022 r. dzieci uczestniczyły warsztatach edukacyjnych z udziałem jeży. Pani opiekująca się tymi przesłodkimi stworzeniami opowiedziała wszystkim, jak żyją jeże, co lubią jeść i jakie mają zwyczaje. Dzieci dowiedziały się również, że jeże lubią ciszę  i z wszystkich sił próbowały zachowywać ciszę, co wcale nie było proste, ponieważ każde dziecko chciało i mogło pogłaskać jeżyki. Na koniec dzieci zrobiły sobie z jeżykami zdjęcie. To był cudowny dzień i pełny wrażeń.

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Kamilla Joanna

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!